Novinka Tip Efekt lupa
 

PERDIX - Truhlářské disperzní lepidlo D4 30kg

Neohodnoceno
 

Lepidlo pro truhláře

Dostupnost Skladem
Běžná cena 2 851 Kč
Ušetříte 301 Kč (–11 %)
2 550 Kč
2 107,44 Kč bez DPH
   
Značka Perdix
Webová stránka značky distrimo.cz
Kategorie Průmyslová lepidla PERDIX
 

- vysoce odolné vůči vodě

- vysoká teplotní odolnost

- vhodné k sestavování dílů, k lepení pevného dřeva,  oken, dveří, schodů

Perdix – Truhlářské disperzní lepidlo D4 je jednosložkové lepidlo bílé barvy na bázi polyvinylacetátu, které se po zaschnutí stává transparentním. Lepidlo je vhodné na lepení pevného dřeva, spárovkových desek, kompozitních panelů z masivu, dveří, schodů, oken, okenních hranolů, spojovacích elementů. Má vynikající voděodolnost, která odpovídá třídě D4 / EN 204.

- rychle sesazení
- transparentní
- spáru vyplňující
- středně viskózní

Látka nebo směs není nebezpečná podle nařízení (ES) č. 1272/ 2008 (CLP). Pro profesionální uživatele je na požádání k dispozici bezpečnostní list.

Obsahuje reakční směs: 5-chlor-2methylisothiazol-3(2H)-on [číslo ES 247-500-7] a 2 methylisothiazol-3(2H)- on [číslo ES 220-239-6] (3:1). Může vyvolat alergickou reakci.

Skladujte v původním a těsně uzavřeném obalu po dobu 6 měsíců na suchém, chladném a dobře větraném místě při teplotě 15 °C až 20 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečným zářením. Před použitím dobře promíchejte.

Otevřená doba (buk / buk)
aplikované množství 150 g / m2 cca 7 minut aplikované množství 200 g / m2 cca 11 minut
Lisovací časy - Plošné lepení (Dřevotříska / HPL) aplikované množství 100 g / m2   ≥ 15 minut aplikované množství 200 g / m2    ≥ 25 minut
Lepení spojů (buk / buk)
aplikované množství 150 g / m2 ≥ 30 minut

(8-12 % vlhkost dřeva, 20 °C pokojová a materiálová teplota, tak jako 65 % relativní vlhkosti vzduchu a 0,5 N/ mm2  lisovacím tlaku).

Skutečná otevřená doba a doba tuhnutí je ovlivňována pracovními poměry, teplotou, vlhkostí a savostí dřeva, povahou lepených ploch, pnutím materiálu, množstvím nánosu lepidla. Obvykle stačí jednostranný nános lepidla. Oboustranný nános se doporučuje u tvrdých dřev a těžce lepitelných dřevin ke zvýšení pevnosti lepení, v tomto případe se prodlužuje otevřená doba. Všechny nástroje a díly přicházející do styku s lepidlem musí být vyrobeny z nerezavějící oceli nebo z plastu. Díky kyselému charakteru D4 disperzních lepidel může nastat odbarvení citlivých dřevin.

Hmotnost 30 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Perdix_logo_b&w_HDRPerdix je českým výrobcem kvalitních průmyslových lepidel, čističů, impregnací, izolací, odrezovačů, penetrací, lepících pásek, pistolí, odvíječů, přísad, stěrek a tmelů a dalších potřeb s logem Perdix.

Při dotazech k vhodnosti, dostupnosti a cenách nás kontaktujte.

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.