Ceresit CT 100 IMPACTUM 25kg

Neohodnoceno
 

Disperzní lepicí a stěrková hmota pro tepelnou izolaci budov

Dostupnost na objednávku
Běžná cena 1 300 Kč
Ušetříte 250 Kč (–19 %)
1 050 Kč
867,77 Kč bez DPH
   
Značka Ceresit
Kategorie Lepicí a stěrkové hmoty
Záruka 1 rok
 

Vlastnosti

 • vysoce elastická
 • vyztužená vlákny
 • odolná proti extrémnímu mechanickému zatížení a proti teplotním změnám
 • přemosťuje trhliny do 2 mm
 • odolná povětrnostním vlivům
 • vysoce hydrofóbní
 • nevyžaduje penetraci před nanášením omítky
 • dobrá přídržnost na kritických podkladech
 • tónovatelná do velkého množství odstínů
 • lze nanášet strojově
 • skvělá zpracovateplnost

 

Základní informace

Ceresit CT 100 je určena ke zhotovení výztužné vrstvy s armovací sítí na deskách z polystyrenu v kontaktních systémech zateplení budov Ceresit Ceretherm Impactum (ETICS). Může být použita i pro opravy stávajících zateplovacích systémů.
Hmota Ceresit CT 100 vytváří vysoce odolnou ochrannou vrstvu proti mechanickému poškození jak u nově zateplených budov, tak při renovaci starších zateplení. Je dodatečně vyztužena vlákny, čímž je zvýšena ochrana proti nárazu (v systému Ceresit s omítkou CT 79 akombinací tkanin CT 327 aCT 325 je schopna absorbovat náraz o síle ≥100 J) a tím eliminuje vznik trhlin a prasklin. Použitím lepicí a stěrkové hmoty Ceresit CT 100 odpadá nutnost používat penetraci před aplikací omítek Ceresit a je možné její probarvení po-mocí pigmentů Ceresit. Díky svému jedinečnému složení je CT 100 jednodušší nazpracování ananášení adíky tomu je aplikace daleko snadnější azároveň isnižuje spotřebu materiálu vesrovnání s cementovými maltami.
Ceresit CT 100 je možné použít i k lepení nakritických podkladech (kovy, sklo, keramika). V případě lepení na desky OSB, nebo překližky je nutné použít penetrační nátěr Ceresit CT 16 nebo Ceresit CN 94 a vždy použít dodatečné mechanické kotvení.

Balení: 25KG

Hmotnost 25 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

ceresitStavební chemie Ceresit zahrnuje široké spektrum výrobků. Jejich uplatnění je možné prakticky pro veškeré typy prováděných staveb. Společnost Henkel jako výrobce Ceresit působí ve strategických oblastech zahrnujících péči o domácnost, kosmetiku a dále lepidla, Ceresit stop vlhkosti, PU pěny, tmely, silikony a povrchové úpravy. Nabízí více než 3000 speciálních druhů lepidel ve více než 125 zemích světa. Historie firmy se datuje do roku 1876, kdy zakladatel firmy Fritz Henkel prodal svůj první "Univerzální prací prášek". Za 130 let se společnost rozrostla na 51 000 zaměstnanců.

henkelNaše společnost je největším distributorem značky Henkel (výrobce sortimentu Ceresit) v ČR a SK.

Při dotazech k vhodnosti sortimentu, dostupnosti a cenách nás kontaktujte.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.